Creditstar

CreditStar to firma działająca od 2006 roku, która prowadzi działalność pożyczkową w 6 europejskich krajach. W swojej ofercie posiada wiele produktów finansowych dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Z oferty przedstawionej przez creditstar korzysta bardzo wiele osób. Najczęściej są to osoby, które potrzebują szybkiego wsparcia finansowego. Osoby, które pożyczają w tej firmie najbardziej cenią proste i przejrzyste procedury. A także elastyczną ofertę oraz szybkie wnioskowanie o pożyczkę.

CreditStar pożyczki

Cała procedura wnioskowania o pożyczkę odbywa się online. A to oznacza, że wnioskować można z każdego miejsca np. z domu, z kawiarni. A nawet przez 7 dni w tygodniu. W celu skorzystania z pożyczki osoba pożyczająca powinna posiadać mobilne urządzenie z dostępem do internetu. Taką pożyczkę możemy wziąć szybko i bez żadnej papirologii. Firma pożyczkowa w swojej ofercie nie posiada pierwszej darmowej pożyczki.

Creditstar to firma, która udziela pożyczek krótkoterminowych tzn. z krótkim okresem spłaty. Osoba zaciągająca pożyczkę po raz pierwszy może ubiegać się maksymalnie o 1 500 zł. Na okres spłaty od 5 do 30 dni. Klienci, którzy spłacili co najmniej jedną pożyczkę mają szansę ubiegać się o więcej. Maksymalna kwota pożyczki to 5000 zł. Okres spłaty maksymalnie wynosi 30 dni.

CreditStar sprawdza wiarygodność kredytową w takich bazach dłużników jak: BIK, BIG, KRD i ERIF. Creditstar udziela pożyczek tylko osobom z dobrą zdolnością kredytową.

W celu uzyskania pożyczki musisz:

– mieć stałe dochody;

– należy mieć ukończone co najmniej 18 lat;

– posiadać dowód osobisty;

– posiadać stały pobyt w Polsce;

– należy również posiadać konto w banku;

– oraz osoby posiadające aktywny numer telefonu.

W przypadku problemów ze spłatą w terminie, firma nie nalicza karnych odsetek. Firma pożyczkowa oferuje możliwość przedłużenia pożyczki o 5-30 dni. Taka opcja jest dodatkowo płatna.

Creditstar opinie

Zainteresowała cię pożyczka w Creditstar, ale potrzebujesz pomocy w podjęciu ostatecznej decyzji? Najlepszym rozwiązaniem jest zasięgnąć opinii innych klientów, którzy mieli styczność z tą firmą pożyczkową.

Wiktor 28 lat:

 • Dziękuję za sprawne udzielenie pożyczki. Wszystko bez problemów i bardzo szybka decyzja. Będę polecać innym.

Beata 35 lat:

 • Pożyczkę dostałam bez problemu, pieniądze były na koncie tego samego dnia. Jeżeli będę potrzebowała ponownie pożyczki, na pewno skorzystam ponownie.

Mirek 46 lat:

 • Sprawdzałem tę firmę kilka razy, zanim zdecydowałem się na pożyczkę. Wszystko przebiegło tak jak powinno, pieniądze znalazły się na moim koncie dość szybko. Formalności były ograniczone do minimum.

Karolina 30 lat:

 • Firma rzetelna i sprawdzona — brałam u nich dwie pożyczki. Brak problemów z formalnościami, życzliwa obsługa. Polecam.

Stanisław 66 lat:

 • Rewelacja. Kasa na koncie po kilku minutach od złożenia wniosku. Szybciej chyba się nawet nie da.

Creditstar kontakt

 • CREDITSTAR POLAND SP. Z O.
 • Emilii Plater 53, 00-013 Warszawa
 • Obsługa klienta : 22 307 51 53
 • E-mail: info@creditstar.pl
 • Pon-Nd 09:00-20:00

Creditstar logowanie

W celu uzyskania pożyczki należy być zarejestrowanym na stronie pożyczkodawcy. Rejestracja w CreditStar połączona jest również ze wstępną procedurą składania wniosku o pożyczkę. Wypełnienie formularza zajmuje około 10 minut.

Na początku należy określić szczegóły pożyczki. Takie jak kwota pożyczki oraz termin spłaty. W trakcie składania pierwszego wniosku należy podać dane osobowe z dowodu osobistego. Następnie musimy zrobić przelew weryfikacyjny w celu sprawdzenia naszej tożsamości. Oraz czy nie widniejemy w rejestrach dłużników. Klient po spełnieniu wszystkich warunków przez pożyczkodawcę musi zaczekać na jego decyzję. Jest to decyzja decydująca o przydzieleniu lub odmowie pożyczki. Taka procedura może potrwać kilkanaście minut. Po przyznaniu pozytywnej decyzji pieniądze zostaną przyznane i trafią na konto klienta w kilkanaście minut.

Creditstar kontakt

 • Obsługa klienta : 22 307 51 53
 • Email: info@creditstar.pl
 • Godzin obsługi: Pon-Nd 09:00-20:00