Lendon

Lendon jest rozpoznawalną marką na rynku pożyczek online. Firma ta działa na rynku od 2013 roku.  Mimo tego zdążyła już zdobyć wielu stałych i zaufanych klientów na terenie całej Europy.

LendOn jest młodą i nowoczesną firmą, oferującą szybkie pożyczki od 100 do 6000 zł. Na okres spłaty od 5 do 45 dni. Firma ta oferuje również swoim nowym klientom pierwszą darmową pożyczkę. Obecnie w tej firmie możemy za darmo pożyczyć kwotę do 3000 zł na okres do 45 dni. Klienci pożyczający po raz drugi i kolejny mogą skorzystać z pożyczki o wyższej kwocie. Nawet do 6000 złotych.

Pieniądze można uzyskać bardzo łatwo, ponieważ cały proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online. Pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny cel. Wielu ludzi przeznacza ją na pilną naprawę auta, reperacja niezbędnych sprzętów gospodarstwa domowego czy opłata mandatu. Niestety mandat może przytrafić się każdemu, a niestety nie wszyscy są gotowi na taką przykrą ewentualność.

Lendon logowanie

Firma LendOn udziela zobowiązań na bardzo korzystnych warunkach. W celu otrzymania pożyczki trzeba być obywatelem polskim. A także mieć stałe miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Starając się o pożyczkę musimy również wylegitymować się ważnym dowodem osobistym. Trzeba również posiadać aktualny numer telefonu w polskiej sieci komórkowej oraz rachunek osobisty w polskim banku. Jak już wspomniano, ważny jest limit wiekowy. Pożyczkę dostaną te osoby, które mają od 20 do 70 lat.

Jeśli jesteś zainteresowana pożyczką, musisz przygotować odpowiednie dokumenty. Sama procedura składania formularza jest prosta i szybka. A podejmowanie decyzji na ogół nie zajmuje więcej niż 10 minut.

Wybieramy na suwaku kwotę i okres spłaty. Kwota pierwszej darmowej pożyczki w Lednon jest bardzo wysoka jak na warunki rynkowe. Jeżeli zamierzamy skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki, to najlepiej za to wybrać maksymalny okres, czyli 45 dni.

Następnie wypełniamy wniosek i rejestrujemy się w serwisie. Wniosek przeprowadzi nas przez cały proces krok po kroku. Wypełniamy pola swoimi danymi. Po zakończeniu rejestracji musimy wykonać przelew aktywacyjny na 0,01 zł z naszego rachunku bankowego. Nie może to być rachunek osoby trzeciej  ani członka rodziny. Nasze dane muszą się zgadzać. Przelew ten ma na celu potwierdzenie naszych danych oraz numeru rachunku, na który mają zostać przelane pieniądze z pożyczki. Dodatkowo oferowana jest również możliwość weryfikacji za pomocą usługi Instantor. Jest to szybka metoda sprawdzenia tożsamości danych podanych we wniosku.

Gdy przejdziesz pozytywnie weryfikację. To o przyznaniu pożyczki zostaniesz poinformowany w wiadomości e-mail lub w wiadomości SMS. A pieniądze zostaną przelane na twoje konto w ciągu 15 minut.

Lendon kontakt

  • Dokładna nazwa firmy: Creamfinance Poland spółka z o. o.
  • Siedziba firmy: ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa
  • E-mail: info@lendon.pl
  • WWW: https://www.lendon.pl/
  • Telefon kontaktowy: 22 388 64 44
  • Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00, Sb. – Nd. 09:00 – 18:00

Lendon opinie

Procedura wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosta i szybka. Dlatego przypadku pożyczki Lendon można znaleźć w sieci sporo pozytywnych opinii.

Krystyna 45 lat:

Dzięki pożyczce mogłam wreszcie wyjechać na zasłużony odpoczynek. Polecam pożyczkę w Lendon! Minimum formalności, przejrzyste procedury.

Teresa 65 lat:

Korzystałam z tej pożyczki i jestem zadowolona. Pieniądze otrzymałam na konto bardzo szybko. Pożyczyłam je bez większych formalności. Warto korzystać z takiej pomocy, jeśli jest taka potrzeba. Polecam

Aleksandra 36 lat:

Świetne są te pożyczki. Udało mi się taka wziąć bardzo szybko i bez większych problemów. Można tutaj śmiało udać się po pieniądze, nie musimy się nic tłumaczyć. Dostaniemy je od ręki. Polecam.

Emil 28 lat:

Firma godna zaufania. Pożyczki są udzielane na uczciwych warunkach, a ta pierwsza pożyczka jest darmowa. Polecam

Sławomir 34 lata:

Lendon to naprawdę dobra firma pożyczkowa. Udzielili mi pożyczki bardzo szybko. Wszystko spłaciłem i koszta wyniosły mi 0 zł. Ogromny plus za czytelne i jasne zasady.

Karol 30 lat:

Bardzo przystępne warunki, firma ok, bez problemów cały proces weryfikacji i wypłata pożyczki. Polecam.