Wandoo

Marka pożyczkowa Wandoo, będąca częścią łotewskiej grupy Wandoo Finance. Może zaoferować swoim klientom szybkie, internetowe pożyczki bez formalności. A także jest to usługa gdzie nie trzeba pokazywać żadnych zaświadczeń.

W tej firmie mamy możliwość pożyczenia od 300 do 5000 PLN na 10,20 lub 30 dni. Jest to oferta, jakich wiele na rynku, gdyż większość firma oferuje podobne kwoty na zbliżony okres. Po raz pierwszy możesz pożyczyć do 2500 zł. Jeśli spłacisz pożyczkę w terminie kolejną pożyczkę będziesz mógł otrzymać nawet do 5000 zł. Pierwsza pożyczka do 2500 zł jest absolutnie za darmo. Oznacza, że będziesz spłacał taką samą kwotę, jaka została Ci udzielona. Wystarczy spłacić pożyczkę w terminie. Promocyjna chwilówka to oferta jednorazowa i trzeba ją uregulować maksymalnie w ciągu 30 dni. 

Firma pożyczkowa pozwala na pozyskanie szybkiego zastrzyku gotówki na rozmaite i niespodziewane wydatki.

Wandoo logowanie

W Wandoo pożyczkobiorcą może zostać każdy, kto spełni kilka podstawowych warunków, będących normą na polskim rynku pożyczkowym. Istnieją trzy najważniejsze kryteria:

  • Należy być w wieku (20-70 lat);
  • Należy mieć obywatelstwo i miejsce zamieszkania w Polsce;
  • A także należy mieć zdolności kredytowania (regularne dochody w odpowiedniej wysokości).

Bardzo ważna jest także wiarygodność kredytowa klienta – klient nie może figurować w rejestrach BIK, BIG, KRD i ERIF. Gdyż z dużym prawdopodobieństwem spowoduje to odmowę udzielenia pożyczki. Wandoo nie udzieli pożyczki także klientom, którzy jeszcze nie spłacili swoich pożyczek w tej firmie.

Aby zaciągnąć pożyczkę w sposób całkowicie internetowy, klientowi będą potrzebne: konto bankowe, aktywny numer telefonu i adres e-mail oraz założone konto klienta w serwisie wandoo.pl

O pożyczkę w Wandoo.pl można wnioskować na stronie internetowej pożyczkodawcy. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i  wypełnić formularz rejestracyjny. Jako stali klienci możemy uzyskać maksymalnie 5000 zł ze spłatą do 30 dni. W formularzu należy podać podstawowe dane adresowe, numer telefonu. A także adres e-mail, podstawowe informacje o dochodach i zobowiązaniach. Następnie trzeba ustalić hasło do swojego konta użytkownika. Następnie należy zrobić przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 grosza. To pozwala pożyczkodawcy potwierdzić dane klienta.  Po zaksięgowaniu tej transakcji przez bank firma przystąpi do rozpatrzenia wniosku o pożyczkę. O wyniku tej analizy Wandoo informuje klientów telefonicznie. A także za pomocą wiadomości e-mail lub przez SMS.  Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe. Czas realizacji przelewu zależy od naszego konta bankowego.

Wandoo kontakt

Dokładna nazwa firmy: WANDOO FINANCE Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Chałubińskiego 8, Warszawa
E-mail: info@wandoo.pl
WWW: www.wandoo.pl
Telefon kontaktowy: 22 380 01 02
Godziny pracy: Pon-Pt 9:00-20:00, Sb 9:00-17:00.

Wandoo opinie

Wandoo na rynku FinTech funkcjonuje od niedawna. Jest to również ceniona przez wszystkich firma pożyczkowa udzielająca pożyczek krótkoterminowych. Z jej oferty skorzystało już wiele osób. Pożyczkobiorcy cenią szczególnie łatwość procesu wnioskowania i wysokie kwoty.

Paweł 32 lata:

Żadnych problemów. Kasa na koncie w 20 minut. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

Marcin 44 lata:

Wiele pożyczek już brałem i myślałem, że będą problemy, ale wszystko poszło bardzo szybko i pieniądze otrzymałem w 15 minut. Polecam wszystkim tę firmę.

Janek 54 lata:

Pierwsza pożyczka jest darmowa, firma nie ukrywa kosztów kolejnych pożyczek, w ogóle cennik jest bardzo przejrzysty i czytelny- bardzo polecam, bo firma nie ma nic do ukrycia.

Aleksandra 30 lat:

Jestem zadowolona, bo było szybko, a mi bardzo na czasie zależało.

Lidia 35 lat:

Bardzo dobra firma, która powinna zajmować znacznie wyższe miejsca w rankingach, bo ich oferta na serio wypada świetnie na tle innych firm pożyczkowych,